Вистава "Вірую"

12 квітня 2024, 18:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Заслужена артистка України Галина Цьомик
 
Поетична вистава про Духовність під час війни. Вірші обпалені війною глибоко торкаються струн людської душі, викликають сльози і гнів, біль і дарують розраду. Вселяють велику віру в нашу перемогу. Ми в строю, ми не переможні.
 
Режисер-постановник –заслужена артистка України Галина Цьомик
Сценографія та костюми – Анна Пілюгіна
Музичне оформлення – народний артист України Зіновій Крет
Пластика –  Надія Полідвор
Хормейстер – Жанна Бичковська 
Концертмейстер - Валерій Кравчук
Помічник режисера – Олександр Лоєвський, Галина Шарко
Звукорежисер – заслужений діяч культури Боглан Сівак, Андрій Вавринчук
Художник по світлу – Роман Орешко, Віктор Гамов 
 
У виставі звучать поетичні твори Василя Симоненко, Ліни Костенко, Бориса Олійника, Василя Стуса, Уласа Самчука, Ілони Скали, Андрія Пермякова, Анастасії Федик, Мирослава Вересюка, Любові Буряк, Петра Осадчука, Аліни Войтенко, Ганни Кревської, Ірини Рубець, Тетяни Власової, Світлани Дубницької, Галини Британ
 
Запис музики - у виконанні естрадно-симфонічного оркестру театру під керівництвом головного диригента народного артиста України Зіновія КРЕТА, звучить пісня "АЗОВ-СТАЛЬ" гурту «KOZAK SYSTEM» 

Придбати квиток на Вистава "Вірую" можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2024 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Рівне.

Вистава "Вірую" відбудеться 12 квітня 2024, 18:00, п’ятниця в Академічний драматичний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.